en

Оголошення

Інноваційна лабораторія від Інтерньюз

20 березня 2012

Міжнародна організація Інтерньюз запрошує до подання заявок на участь у першій творчій лабораторії інноваційних ідей Social Marketspace Innovation Lab. Лабораторія працюватиме 11-12 квітня в місті Києві в рамках Центру інновацій та навчання Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Мета Innovation Lab - відбір кращих соціальних ініціатив, що можуть бути реалізовані за допомогою Інтернет та/або мобільних технологій.

Творча лабораторія збере понад 50 програмістів, громадських активістів, комп'ютерних гіков, завданням яких буде розробка кращих п'яти соціальних ідей за 48 годин та презентація їх журі. За результатами голосування команда-переможець отримає фінансування для реалізації своєї ідеї.

Innovation Lab відбудеться 11-12 квітня 2012 року у «Конференц Холлі Ірпінь» (м. Ірпінь, Київська область).

Участь в заході є безкоштовною. Для участі потрібно зареєструвати власну ідею на сайті проекту www.innovationlab.com.ua до 4 квітня та повідомити своїм друзям, щоб отримати їхню підтримку. 50 претендентів, чиї ідеї отримають найбільший рейтинг ("Facebook Likes" + "Вконтакте Мне нравится"), зможуть взяти участь в роботі інноваційної лабораторії.

Інтерньюз компенсує вартість проїзду потягом, надає готель та харчування під час заходу.

Імена 50 переможців будуть опубліковані 6 квітня 2012 року на сайті Innovation Lab (www.innovationlab.com.ua). Журі відбере з переліку запропонованих чотири проекти, над якими працюватимуть учасники лабораторії; ще один проект визначать самі відвідувачі сайту Innovation Lab.

Раніше подібні проекти були реалізовані в Боснії, Афганістані, Азербайджані, Йорданії. Більш детально про проект можна прочитати за посиланням .
Запитання просимо надсилати на електронну адресу umedia@internews.org.

Більше про діяльність Інтерньюз в Україні можна дізнатись на сайті www.umedia.kiev.ua.

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua