en

Оголошення

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ "ВІДРОДЖЕННЯ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ 2011 РОКУ

1 березня 2011

1) "Відзначення Дня Європи в Україні"

Мета конкурсу: громадське відзначення Дня Європи у містах України.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають проведення заходів з нагоди Дня Європи в Україні.

Учасники конкурсу: громадські організації у співпраці з місцевою владою.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту:
40 000 грн. (у випадку охоплення одного міста (області))
100 000 грн. (у випадку міжрегіональних та всеукраїнських проектів)

Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 21 березня 2011 р.

 2) "Громадська експертна підтримка європейської інтеграції України"

Мета конкурсу: надання якісної громадської експертизи з актуальних тем європейської інтеграції України.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть надання експертної допомоги й адвокацію на рівні найвищих гілок влади й опозиції щодо конкретних актуальних (галузевих) тем на порядку денному взаємин між Україною і ЄС.

Учасники конкурсу: незалежні аналітичні центри та громадські організації України.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 150 000 грн. (в окремих обґрунтованих випадках може бути збільшений до 200 000 грн.)
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 28 березня 2011 року.

 3) "Відкриті лекції європейських експертів в Україні"

Мета конкурсу: стимулювати публічні дискусії з актуальних питань європейської інтеграції та модернізації України шляхом проведення відкритих лекцій із запрошенням європейських експертів.

Tематика відкритих лекцій має охоплювати актуальні для України питання модернізації та європейської інтеграції, зокрема через представлення досвіду інших країн.

Учасники конкурсу: громадські організації, вищі навчальні заклади, інформаційні агенції, засоби масової інформації, видавництва, бібліотеки, інші заклади у сфері культури та освіти.

Максимальний розмір очікуваного гранту: 40 000 грн.
Останній термін подання проектних пропозицій: 28 березня 2011 року.

4) "Розвиток громадського компоненту ініціативи "Східне партнерство" (спільний конкурс з програмою "Схід-Схід: партнерство без кордонів")

Мета конкурсу: покращити залучення інституцій громадянського суспільства до Ініціативи "Східне партнерство", об'єднати зусилля громадськості для сприяння реформам відповідно до європейських стандартів та для просування європейської інтеграції у Східній Європі.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть спільну діяльність (обмін досвідом успішної громадської адвокації та моніторингу реформ, спільні заходи задля взаємного підвищення обізнаності та мережування з європейськими платформами тощо).

Учасники конкурсу: громадські організації України.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 150 000 грн.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 10 травня 2011 р.

 5) "Європейська ідентичність України"

Мета конкурсу: покращити обізнаність щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів і міст до Європи.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають здійснення досліджень, видання інформаційно-просвітницьких матеріалів, виготовлення та поширення фільмів, розробку та презентацію екскурсійних маршрутів, проведення заходів із підвищення обізнаності щодо історичних, культурних і людських зв'язків України, її окремих регіонів і міст із Європою.

Учасники конкурсу: громадські організації, вищі навчальні заклади, музеї та інші заклади культури, видавництва, продакшн-студії та телеканали з будь-яких регіонів України.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 100 000 грн.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 16 травня 2011 р.

 6) "Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи"

Мета конкурсу: встановити зв'язки/співпрацю між аналітичними центрами та/або громадськими організаціями України та країн Західної Європи для покращення обізнаності західноєвропейських експертних кіл із українською експертною думкою та поширення найкращого західноєвропейського досвіду, стандартів і практик в Україні.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть співпрацю аналітичних центрів та/або громадських організацій України і країн Західної Європи щодо здійснення спільної діяльності (навчально-методичної, аналітичної, адвокаційної тощо) на актуальні теми відносин Україна - ЄС та модернізації різних суспільно-політичних сфер України.

Учасники конкурсу: незалежні аналітичні центри та громадські організації України.
Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 200 000 грн.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 30 травня 2011 р.

 7) "Європейські можливості для українців"

Мета конкурсу: покращити обізнаність про можливості участі громадян і організацій України в європейських освітніх, наукових, молодіжних, культурних, аудіовізуальних програмах.

У рамках конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають проведення всеукраїнських і регіональних інформаційних кампаній щодо участі у відповідних програмах ЄС, НАТО, Ради Європи.

Учасники конкурсу: громадські організації у співпраці з офіційними представництвами відповідних програм в Україні.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 100 000 грн.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: 6 червня 2011 р.

 

Детальні умови конкурсів, а також аплікаційні форми можна знайти на сайті МФВ: http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=48&Itemid=124

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua