en

Новини

Ілюзія безпеки - тема засідання аналітичного клубу «Соціоreality».

1 квітня 2013

 

5 квітня 2013 в 15.00 (ауд. 201 Північного корпусу ХНУ імені В.Н. Каразіна, майдан Свободи, 6) відбудеться IV засідання аналітичного клубу «Соціоreality».На цей раз темою обговорення є «Ілюзія безпеки».

Чи існує на сьогоднішній день поняття інформаційної безпеки? Мало хто сьогодні задає собі подібне питання, але тим не менше кожен день оновлює свою сторінку в Twitter, Facebook, Vkontakte, пише тисячі коментарів, викладає сотні фотографій і переглядає мільйони сторінок. Відчуття всемогутності сучасного користувача мережі Інтернет тісно переплітається з почуттям абсолютної безпеки і безкарності дій користувача. Чи так це? Чи не є інформаційна безпека ретельно укоріненою в свідомості користувачів ілюзією? Гості аналітичного клубу «Соціореаліті»  - Тарас Петрів та ГеоргійПоцепцов разом з учасниками клубу спробують знайти відповіді на ці питання.

Питання до гостя можна ставити на сторінці Соціоreality у Fecebook.

Клуб «Соціоreality» створено з метою проведення зустрічей політиків, журналістів, науковців України та інших країн зі студентами, аспірантами та молодими вченими, що цікавляться змінами в житті українського суспільства, стежать за актуальними подіями й захоплюються аналітичної журналістикою та PR.  Зустрічі проводяться у новому форматі за підтримки та он -лайн трансляцій засідань клубу.

 

Прес-центр соціологічного факультету  ХНУ імені В.Н.Каразіна

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua