en

Новини

Кафедра прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує на навчання за напрямом «Реклама і зв'язки з громадськістю»

14 травня 2013

Освіта у сфері реклами та зв'язків з громадськістю є однією з найперспективніших  в сучасному світі.

Комунікативні практики Реклама і Зв'язки з громадськістю знаходять застосування в усіх соціальних сферах - органах державної влади, комерційних структурах, на виробничих підприємствах, у партійних та громадських організаціях, у засобах масової інформації, у наукових, культурних, освітніх закладах, громадських організаціях. Практики зв'язків з громадськістю сприяють налагодженню і підтримці зв'язків між організацією і громадськістю, формуванню високого рівня довіри громадськості до організації, забезпечення позитивного сприйняття певного соціального суб'єкта.

Університетську освіту за спеціальністю «Реклама і Зв'язки з громадськістю» в Харківському регіоні можна отримати тільки в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

В рамках навчання за напрямом «Реклама та зв'язки з громадськістю» студенти отримують знання та практичні навички як з класичних, так й інноваційних курсів з соціології, психології, економіки, теорії і практики реклами і зв'язків з громадськістю, медіа-комунікацій, Інтернет-комунікацій та ін.

Підготовка фахівців за новим напрямом здійснюється кафедрою прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного факультету університету.

Підготовка здійснюється за державною і контрактною, денною і заочною формами навчання.

Сертифікати ЗНО - Історія України; Українська мова та література; Іноземна мова або Світова література.

Більш детально - +38 057 707 52 37, кафедра прикладної соціології та соціальних комунікацій

app.socio@karazin.ua

площа Свободи, 6, права сторона, кім. 201, кім.301, Харків, 61022

Детально в Інтернеті:

         http://www.sociology.kharkov.ua/socio/

         http://www.facebook.com/socioKharkiv

         http://vk.com/sociologykharkov

         http://vk.com/club53206503

 

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua