en

Новини

Соціокультурні особливості сучасної європейської спільноти - аналітичний клуб «Соціоreality»

15 травня 2014

 

12 травня 2014 на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулося одинадцяте засідання аналітичного клубу "Соціоreality" за темою Соціокультурні особливості сучасної європейської спільноти.

В ході жвавої дискусії на  якій були присутні не тільки студенти, аспіранти та викладачі соціологічного факультету а й студенти -іноземці, були обговорені соціальні, культурні та інші особливості Європейського Союзу.

Девід Горомболі - угорський дипломат, зовнішньополітичний аналітик і викладач звернув нашу увагу на цікаві та важливі питання щодо реалій та міфів, що існують в масовій свідомості стосовно Євросоюзу. «Угорщина має десятирічний досвід функціонування в межах Європейського союзу, багато змін відбулося за цей час, - наголосив Девід, не всі  зміни  подобались населенню та підтримувались, але напрям було вибрано, отже зворотного шляху вже не було».  В ході обговорення були підняті досить актуальні для  українського суспільства  питання,  які  хвилюють і студентську аудиторію. Девід наголосив, що молодь є стратегічно важливою групою, адже їй вчитися, працювати і жити в нових умовах, тому треба бути виваженими та вчитися аналізувати інформацію, постійно навчатися та зростати професійно.

 Робочою мовою засідання була англійська, учасники дискусії мали змогу не лише поспілкуватися з практиком у галузі євроінтеграції а й попрактикуватися у веденні дискусій англійською.

Прес центр соціологічного факультету

 

 

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua