en

Новини

KRAPKA.ORG – новини Харкова у матеріалах наших студентів

23 серпня 2015

 

Студенти кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій - у числі інших студентів університетів Харкова - стали учасниками тренінгового проекту "Студентська редакція новин", який реалізується з червня 2015 року за підтримки Міжнародного інституту регіональної преси та інформації та USAID.

Двадцять студентів вишів нашого міста, що цікавляться журналістикою, взяли участь в двотижневій тренінговій програмі з основ журналістики, етики, питань редакційної політики, фотожурналістики. Як результат - молодіжна редакція, що активно працює над випусками нового Інтернет -видання KRAPKA.ORG. Кожен з учасників проекту має можливість випробувати свої сили в якості і журналіста, і редактора.

«Наша редакція орієнтована на новини, які стосуються насамперед міста Харкова. Ми хочемо дати новий погляд на звичні події та теми. Погляд об'єктивний та незалежний», - розповіла одна з журналісток видання «KRAPKA» Анжеліка Шаповалова.

Редакція відкрита для нових учасників проекту і запрошує студенів, які влітку не мали моживості пройти тренінговий курс, долучитися до роботи у якості репортерів і висвітлювати життя Харькова на сайті KRAPKA

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua