en

Новини

Гра почалась: майбутні рекламісти та піарники відвідали стадіон «Металіст»

15 вересня 2015

Вересень набирає обертів, а студенти соціологічного факультету - досвіду. Сьогодні, у рамках навчальної програми, студенти першого та третього курсів напряму «Реклама та зв'язки з громадськістю» відвідали стадіон Металіст. Голкіпер інформаційного простору клубу (керівник прес-служби «Металіста») - Сергій Родіонов розповів студентам, що таке гра на полі, як у фактичному, так і у інформаційному плані.

Діалог видався напрочуд неформальним та дружнім, обговорювались питання організаційної роботи та головних напрямів діяльності прес-центру. Так, основними функціями прес-центру ФК «Металіст» є: контроль за соціальними мережами, аналітична робота, оновлення сайту, переклад новин, робота зі ЗМІ  та інш.

Під час зустрічі студенти відвідали й сам стадіон, який, до речі, вміщує  біля 40 тисяч глядацьких місць, а також потрапили до роздягальні футбольної команди. 

«Интересно вышло. Общались прямо на трибуне. неформально, почти по-дружески - и про стадион наш узнали, и о работе в пресс-центре подобного рода "компании", ну и, конечно же, про сам клуб тоже было сказано много интересного. Со встречи ушел довольным», - поділився своїми враженнями третьокурсник Ілля.

Головна теза зустрічі: «Врятувати Металіст можуть тільки вболівальники!». Ми приєднуємося до слів Родіона, і сподіваємося, що рідний клуб «Металіст» буде забивати все більше голів на футбольному полі, а студенти ХНУ імені В.Н.Каразіна - на нелегкій арені реклами та PR.

Олександра Миронова 

 

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua