en

Новини

Зустріч студентів з випускниками соціологічного факультету

5 листопада 2010

 

4 листопада 2010 року в рамках святкування 20-річчя соціологічного факультету кафедра прикладної соціології організувала зустріч студентів  із випускниками соціологічного факультету різних років - Наталією Сергієнко, Олександром Котуковим, Аділем Алекперовим, Олексієм Кононовим.


Ким стали випускники факультету, яку формулу професійного успіху вони  вивели і який досвід уже мають,  - цікавилися у гостей студенти факультету. Усі запрошені до зустрічі випускники  уже мають певні професійнї досягнення, досвід роботи у різних соціальних сферах і управління коллективами. 


Особливий інтерес у студентів викликали  умови, за яких можна стати конкурентоспроможнім, просили поділилися власним досвідом з пошуку роботи і проходження процедури співбесіди при прийомі на роботу.


Серед рекомендацій, які давала Наталія Сергієнко - бізнес- тренер, керівник власної тренінгової організації,  - використання будь-яких можливостей з отримання досвіду роботи ще за років навчання, волонтерска робота, навчання на тренінгах з тайм- менеджменту  і управління, визначення мети.

Аділь Алекперов - керівник власної організації, яка спеціалізується на HR -менеджменті, наголошував на необхідності навчитися умінню самопрезентації, управління людьми.  Так само, як і Олексій Кононов  і Олександр Котуков, Аділь  наголосив на необхідності володіння іноземними мовами.


Дякуємо усім гостям та членам Студентського наукового товариства факультету за участь та допомогу в організації зустрічі

University logo

Харківський Національний Університет
ім. В.Н. Каразина

Майдан Свободи 4, 61022, Харків
Телефон: +38(057)707-55-00
Факс: +38(057)707-12-47
E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua